Lambiri ve Yer Döşemesi

Lambiri

Lambiri duvar ve tavan kaplamalarında kullanılan ses ve ısı izolasyonu iyi, doğal, dekoratif, ekonomik, uzun ömürlü bir malzemedir. Çam, ayous, sapelli, ireko ve sedir ağacından üretilir. Lambiri üretimini kendimiz yapıyoruz. Genellikle 10 cm~ genişliğinde fırınlı tahtadan üretilen lambiri, müşteri talebine göre 12, 15 18 20 cm genişliğinde yapılabilir. Ahşabın nefes alan yapısı, leke tutmaması ve mükemmel bir izolasyon malzemesi olduğu için özellikle çatı katlarının vazgeçilmez yapı malzemesidir. Malzeme uygulandıktan sonra üzerine cam cila vernik ve çeşitli ahşap koruyucuları sürülebilir, renklendirilebilir. İç mekanlar için Hemel'in Hickson Decor Plus, Hickson Decor Aqua veya Sayerlack Linea Blu Cila Sistemlerini tavsiye ediyoruz.

Çam Lambiriyi budak durumunu göre üç sınıfa ayırıyoruz. Ekstra lambiri, birinci sınıf lambiri, ikinci sınıf lambiri.Lambiri Fiyatları için fiyatlarımız bölümüne bakınız.

Koç Kereste

Yer Döşemesi

Ev, ofis, iş yeri gibi kapalı mekanlarda kullanılır. Çam, lareks,meşe, iroko, sapelli ağaçlarından üretilir. Genellikle 10 cm genişliğinde fırınlı tahtadan üretilir. Müşteri isteğine göre 8, 10, 12, 15, 18 ,20 cm genişliğinde üretilebilir. Doğal, şık ve mükemmel bir izolasyon malzemesidir.

Çam yer döşemesi budak durumuna göre üç sınıfa ayırıyoruz. Ekstra yer döşemesi, birinci sınıf yer döşemesi, ikinci sınıf yer döşemesi.